Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5