Movies
Ratings
306
Shutter IslandRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0