Series
Ratings
83
High Potential Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
A Man on the InsideRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0