Titles you rated
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0