Series
Ratings
104- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0