Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5