Movies
Ratings
22
Fight ClubRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0