Titles you rated
The Way HomeRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0