Movies
Ratings
95
About TimeRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.0