Titles you rated
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Eromanga SenseiRated ★ 2.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Grand BlueRated ★ 4.0
The Irregular at Magic High School Season 2Rated ★ 2.5
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5