Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0- The Birth of KoreaRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.5
Korean Election Fraud, God's Will?Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
다시 만날, 조국Rated ★ 0.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0