Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
I'll Take the Trip for YouRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0- Miss Night and DayRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
HierarchyRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5