Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0