Movies
Ratings
304
The Face ReaderRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Antonia's LineRated ★ 2.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 1.5
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 5.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.5
The Happy LifeRated ★ 2.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5