Titles you rated
Low LifeRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
From Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 1.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5