Movies
Ratings
382
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Little BoyRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
PKRated ★ 3.0