Titles you rated
The PastRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.5
The RecruitRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Layer CakeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0