Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 1.5
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 1.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5- My Dad and Mr. ItoRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 4.5
The Great PassageRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 4.5
MorganRated ★ 2.0
The LighthouseRated ★ 4.5