Series
Ratings
114
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
True BloodRated ★ 1.5
True BloodRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
BansheeRated ★ 5.0- BansheeRated ★ 5.0
- BansheeRated ★ 5.0
BansheeRated ★ 5.0