Titles you rated
UnknownRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0