Series
Ratings
72
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
- Dibo the Gift DragonRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0