Titles you rated
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Great InheritanceRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0