Movies
Ratings
122
La La LandRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 0.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 5.0
Dead EndRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 0.5