Movies
Ratings
388
The RoundupRated ★ 5.0
Emergency DeclarationRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ExitRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 5.0
It Chapter TwoRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5