Movies
Ratings
233
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
New Police StoryRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0