Titles you rated
Top GunRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0