Titles you rated
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0