Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Trolls World TourRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The ConformistRated ★ 4.0
UnthinkableRated ★ 3.5
Come and SeeRated ★ 4.0
The PactRated ★ 0.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Cannibal HolocaustRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5