Titles you rated
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0