Movies
Ratings
155
Real SteelRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
- Take OffRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0