Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
RipplesRated ★ 3.0