Series
Ratings
146
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0- 신삼국지Rated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 2.5
Say You Love MeRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0- The Secret Life of DogsRated ★ 5.0
- Black ButlerRated ★ 3.5
Hell GirlRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5