Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.5
ToysRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0