Movies
Ratings
247
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
8½Rated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0- VirusRated ★ 3.5