Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0