Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
One DayRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5