Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0