Movies
Ratings
266
Big FishRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.0
PleasantvilleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 2.5
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
Funeral Parade of RosesRated ★ 4.0
Me and You and Everyone We KnowRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0