Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Chrono CrusadeRated ★ 4.0
TrigunRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0