Series
Ratings
99
The Good DoctorRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
BORDERRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0