Titles you rated
The PurgeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0