Series
Ratings
130
Alias GraceRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Fuller HouseRated ★ 3.5
Fuller HouseRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5