Series
Ratings
45
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5