Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0