Movies
Ratings
266
La La LandRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 3.5