Movies
Ratings
65
LifeRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 2.5
Total EclipseRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 0.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
LucaRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
CodaRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 0.5