Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 1.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0