Series
Ratings
725
All InRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 2.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 1.5
Run OnRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 2.5
Doctor ChaRated ★ 2.5- Street Man FighterRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.5