Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5