Movies
Ratings
47
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
For Your Heart OnlyRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
RougeRated ★ 5.0
Once a ThiefRated ★ 5.0
All's Well, Ends WellRated ★ 5.0
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
All's Well End's Well TooRated ★ 3.0
The Phantom LoverRated ★ 3.5
Long and Winding RoadRated ★ 3.0
The Chinese FeastRated ★ 4.0
Viva EroticaRated ★ 2.5